Sözleşme
Kredi veya ürün satın aldığınızda sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız.

Bağış yapmadan önce, alırken kullanacağınız ödeme aracınının sahibi siz değilseniz sahibinden kesinlikle izin almalısınız! Aksi durumda oluşabilecek sorunlardan kişinin kendisi sorumludur.

Marketten alabileceğiniz ürünler tamamen sanal hizmetlerdir. Bu hizmetler kullanılan ortamın kurallarına aykırı durum sergilerseniz elinizden alınabilir. Bu durumda herhangi bir hak talep edilemez.

Ülkeye, Vatan'i değerlere, kutsal değerlere, yetkililere yapılan hakaret ve benzeri durumlarda ürününün barınabileceği hesap yasaklanır. Ürünlerin özellikleri değişiklik gösterebilir. Böyle durumlarda asla ters ibraz açılamaz.

Market ürünlerinin iptal, iade, değişim veya aktarımı yapılamaz!

Marketten paket alınmadan önce alacağınız pakete bağlı olarak gerekli hazırlıkları yapmak sizin sorumluluğunuzdur. Paketi alırken aldığınız sunucuda çevrimiçi olup envanterinizde yeteri kadar boş alan ayırmalısınız. Aksi takdirde paket kısmi veya tamamen eksik teslim edilebilir. Bu sizin sorumluluğunuzdadır, asla hiçbir işlem yapılmaz.

Hesap güvenliğiniz tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Bu durumdan kaynaklı kayıplardan tamamen siz sorumlusunuz. Ürün kayıpları yaşanabilir. Bu veya başka bir durumda asla KonyaCraft ve/ya yöneticileri sorumlu tutulamaz.

Yaptığınız bağışlar KonyaCraft'a, KonyaCraft'ın geliştiricilerine, KonyaCraft için satın alınılacak hizmet ve eklentilerin alınabilmesi için KonyaCraft'a bağış olarak yapmaktasınız. Bu hediyeler KonyaCraft'a yaptığınız bağışların karşılığı olarak siz değerli oyuncularımıza verilmektedir.

Herhangi bir sorun yaşarsanız destek talebi oluşturarak bize bildiriniz. Yaşadığınız sorunları gidermek için kurallar dahilinde elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz.

KonyaCraft yönetimi sözleşmede kısmen veya tamamen değişiklik yapabilir. KonyaCraft'a erişim sağlayan tüm herkes sözleşmeyi kabul etmiş sayılırlar.

Merhabalar, ben KonyaCraft üst yönetim ekibinden Ahmet Gelir. KonyaCraft'a yaptığınız ve yapacağınız bağışlardan dolayı sizlere teşekkürlerimi sunarım. Yaptığınız ve yapacağınız bağışlar KonyaCraft'ın gelişiminde büyük katkı sağlamaktadır. Yaptığınız bağışlara teşekkür olarak hesabınıza kredi ekliyoruz. Bu kredilerle market'den VIP, edit gibi birçok değerli hizmete sahip olabilirsiniz. İyi eğlenceler dilerim...